Blogg
Geir Dahlen med årets Bingoverter :-)

B-30s årlige sommerfest

På slutten av hver sesong spiser vi god mat sammen, feirer årets resultater og tar en runde bingo. Slik også i år!
14. juni 2019 00.50

Det er alltid hyggelig å runde av en travel sesong med den tradisjonelle sommerfesten. Etter en populær varmbuffet hos Tove Irene Gåsvand på Toppen Kantine deles ut klubbens interne priser. Vi runder av med noe som må kalles "Crazy-Bingo" da disse Bingovertene blir mer og mer utagerende for hvert år :-D Hvor skal dette ende??!!

Prisutdelingen for sesongen 2018/2019 ble som følger: 

RANKING

Herrer ordinær: 

 1. Bader Saqer
 2. Dennis Bøe Dahl
 3. Dennis Hofstad

Damer ordinær: 

 1. Sunniva Hofstad
 2. Julie Holthe

Beste diplombokser gutter: 

 1. Odin Armand Bondø Thyrum
 2. Erik Wang Strømhaug
 3. Nicklas Tånes Stavnes

Beste diplombokser jenter: 

 1. Jenny Simonsen
 2. Helene Berg
 3. Ihne Tårnes Stavnes

Trenernes Premie: 

 • Ordinær: Julie Holthe
 • Diplom: Odin Armand Bondø Thyrum

Beste treningsiver:

 • Ordinær: Dennis Bøe Dahl
 • Diplom: Hanan Kedir Mohamed

Byrges Premie: Bader Saqer 

Årets Nybegynner: Odin Armand Bondø Thyrum

B-30s Premie: Eirill S. Kvitsand

Reilo Premie for god innsats: Frank Wahl og Therese Bjørnaas

Reilo Designs Vandrepremie: Sunniva Hofstad

Reilos Premie for god oppførsel: Jonas Østerfeldt

B-30s krus: Kofi Gyimah og Ole-Arne Næsgård

10-kamp Merke: Sunniva Hofstad

Diplom NBF 5 diplomkamper over 33 poeng: Jenny Simonsen

---

Vi gratulerer alle sammen, og benytter igjen sjansen til å takke trenere og instruktører for en fantastisk sesong! Vi har bokset hele 186 kamper hvorav 106 seire!!! Viktigst av alt er den jobben som legges ned hver uke i treningslokalet - trenerne våre skaper et flott miljø med utøvere som føler mestring, som stadig tar steg, og som gleder seg til neste trening. Vi har gjennomført 3 bokseskoler, med (snart) utdelt 68 bronsemerker denne sesongen (!) Det rekrutteres godt i bredden, våre utøvere trener jevnt og trutt og begynner å markere seg i inn- og utland. 

Takk til alle æresmedlemmer, ledere, funksjonærer og foreldre som støtter opp om klubben! Også en takk til våre hovedsponsorer - Tempe Auto AS og Byggmester Hofstad AS for den støtten dere gir oss. En riktig fin sommer ønskes alle sammen :-)